Oferta


>Obiekt położony jest w Szczyrku, 1,8 km od ośrodka narciarskiego Skrzyczne COS, 2,5 km od ośrodków narciarskich Beskid Sport Arena i Szczyrk Mountain Resort, 150m od przystanku bezpłatnego SKI-Busa. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking prywatny.


Posiadamy:

 •  Pokoje 2 i 3-osobowe  z łazienkami, TV, czajnikiem elektrycznym, naczyniami, dostępem do lodówki .
 • Studio dwupokojowe dla 4 osób z łazienką,TV i aneksem kuchennym (kuchenka elektryczna, czajnik elektryczny, naczynia, garnki, lodówka)


Podatek miejski pobierany przez Urząd Miasta w Szczyrku nie jest wliczony w cenę noclegu i wynosi 2,30 zł/os/dobę.


W BUDYNKU OBOWIĄZUJE ZAKAZ PALENIA


Serdecznie zapraszamy!

REGULAMIN REZERWACJI I PŁATNOŚCI:

 1. Po dokonaniu rezerwacji pobieramy zaliczkę lub całość płatności w przypadku ofert bezzwrotnych. Jeśli osoba rezerwująca nie wpłaci zaliczki na wskazane konto w wyznaczonym przez obiekt terminie rezerwacja zostanie anulowana.
 2. Zwrot zaliczki następuje tylko w przypadku odwołania rezerwacji  co najmniej 14 dni przed datą przyjazdu, dla rezerwacji w okresie od 27 grudnia do 3 stycznia co najmniej 30 dni. W przypadku odwołania rezerwacji po tych terminach zwrot zaliczki nie przysługuje.
 3. W przypadku ofert bezzwrotnych pobieramy pełną cenę za pobyt po dokonaniu rezerwacji i w przypadku odwołania rezerwacji w dowolnym terminie suma za pobyt nie jest zwracana.
 4. W wypadku skrócenia okresu pobytu objętego rezerwacją za skrócony pobyt   należność nie jest zwracana.
 5. W przypadku nie pojawienia się gości w obiekcie do godziny 20.00 w w pierwszym dniu pobytu rezerwacja zostanie odwołana, a zaliczka nie podlega zwrotowi.
 6. W przypadkach zdarzeń losowych (np. klęski zywiołowe, poważne awrie w  bydynku, sprzedaż budynku, zamknięcie hoteli z powodu COVID-19) uniemożliwiających wynajęcie pokoju następuje zwrot całości sumy wpłaconej na konto obiektu i odwołanie rezerwacji. Rezerwującemu nie przysługuje żadna dodatkowa rekompensata.
 7. Obiekt ma prawo odmówić noclegu osobom z kraju, w którym zagrożenie COVID-19 jest szczególnie wysokie.
 8. Pozostałą część sumy za pobyt oraz podatek miejski należy wpłacić na wskazane konto w terminie podanym w potwierdzeniu rezerwacji.
 9. Zameldowanie w  godz. 15.00 - 20.00, wymeldowanie do godz. 10.00.
 10. W budynku obowiązuje zakaz palenia i niszczenia mienia.
 11. Nie przyjmujemy żadnych zwierząt.
 12. W budynku obowiązuje cisza nocna w godzinach 22.00-6.00 – prosimy nie zakłócać wypoczynku innych gości szczególnie w tym czasie.
 13. Ze względu na zagrożenie pożarowe w pokojach nie można używać żadnych urządzeń grzewczych nie będących na wyposażeniu pokoju.
 14. Wychodząc z pokoju należy zamykać okna, drzwi i wyłączać światło oraz telewizor.
 15. Zameldowanie odbywa się na podstawie ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

 

 

Nieprzestrzeganie regulaminu oraz wszelkie zachowania chuligańskie mogą skutkować usunięciem z budynku. Należność za niewykorzystany  pobyt nie jest wtedy zwracana. Za szkody powstałe na skutek nieprzestrzegania regulaminu odpowiedzialnośc finansową ponosi wynajmujacy.

 • Basen - 300 m
 • Restauracje, Bary - 300 m
 • Skocznia Narciarska - 300 m
 • Ośrodki narciarskie 1800 m
 • Przystanek autobusowy 150 m


Prosimy o kontakt
z właścicielem obiektu i poinformowanie
o niedziałającej stronie www.cieszynianka.wszczyrku.pl

tel.Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony