Welcome :)


SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAMY!

 

www: www.cieszynianka.wszczyrku.pl

mail: cieszynianka.szczyrk@wp.pl

te.l 605877266

Obiekt położony jest w Szczyrku, 1,8 km od ośrodka narciarskiego Skrzyczne COS, 2,5 km od ośrodków narciarskich Beskid Sport Arena i Szczyrk Mountain Resort, 150m od przystanku bezpłatnego SKI-Busa. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking prywatny.


Posiadamy:

 Pokoje 2 i 3-osobowe  z łazienkami, TV, czajnikiem elektrycznym, naczyniami, dostępem do lodówki . Studio dwupokojowe dla 4 osób z łazienką,TV i aneksem kuchennym (kuchenka elektryczna, czajnik elektryczny, naczynia, garnki, lodówka),  Studio dwupokojowe dla 4 osób z łazienką, TV, aneksem kuchennym (kuchenka elektryczna, czajnik elektryczny, naczynia, garnki, lodówka), taras ze stołem i krzesłami (widok na skocznię). 


Podatek miejski pobierany przez Urząd Miasta w Szczyrku nie jest wliczony w cenę noclegu i wynosi 2,25 zł/os/dobę.

W BUDYNKU OBOWIĄZUJE ZAKAZ PALENIA


Serdecznie zapraszamy!

REGULAMIN REZERWACJI I PŁATNOŚCI:

Przy rezerwacji pobieramy zaliczkę lub całość płatności w przypadku ofert bezzwrotnych. Reszta płatności oraz podatek miejski - pobierane w momencie zameldowania (gotówka). Zwrot zaliczki następuje tylko w przypadku anulowania rezerwacji  co najmniej 14 dni przed datą przyjazdu, dla rezerwacji w okresie od 27 grudnia do 3 stycznia co najmniej 42 dni.    W przypadku ofert bezzwrotnych pobieramy pełną cenę za pobytu po dokonaniu rezerwacji i w przypadku rezygnacji z rezerwacji suma za pobyt nie jest zwracana. W wypadku skrócenia okresu pobytu objętego rezerwacją za skrócony pobyt   należność nie jest zwracana. W przypadku nie pojawienia się gości w obiekcie w godzinach zameldownia (do godz.20.00) zaliczka nie podlega zwrotowi. W przypadkach zdarzeń losowych (np. klęski zywiołowe, poważne uszkodzenia bydynku, sprzedaż budynku) unimożliwiających wynajęcie pokoju następuje zwrot całości sumy wpłaconej na konto obiektu i odwołanie rezerwacji. Nie ma wypłaty żadnej dodatkowej rekompensaty. Zameldowanie w  godz. 14.00 - 20.00, wymeldowanie do godz. 10.00. W budynku obowiązuje zakaz palenia i niszczenia mienia. Nie przyjmujemy żadnych zwierząt. W budynku obowiązuje cisza nocna w godzinach 22.00-6.00 – prosimy nie zakłócać wypoczynku innych gości szczególnie w tym czasie. Ze względu na zagrożenie pożarowe w pokojach nie można używać żadnych urządzeń grzewczych nie będących na wyposażeniu pokoju. Wychodząc z pokoju należy zamykać okna, drzwi i wyłączać światło oraz telewizor. Zameldowanie odbywa się na podstawie ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

 

 

Nieprzestrzeganie regulaminu oraz wszelkie zachowania chuligańskie mogą skutkować usunięciem z budynku. Należność za niewykorzystany  pobyt nie jest wtedy zwracana. Za szkody powstałe na skutek nieprzestrzegania regulaminu odpowiedzialnośc finansową ponosi wynajmujacy.

Artykuły o regionie


Aktywny wypoczynek w Szczyrku

Przyjeżdżając do Szczyrku, czy to na weekend, czy też na dłuższy pobyt bardzo wiele ludzi nastawia się przede wszystkim na intensywną i wzmożoną aktywność fizyczną. Obojętnie jaką dyscyplinę sportu preferujesz będziesz mieć możliwość uprawiania jej w okolicach miasta szczyrk jak i na jego terenach. Na stosunkowo niewielkiej przestrzeni mamy szansę na uprawianie licznych dyscyplin sportowych (rower, sporty ekstremalne, a zimą narty oraz deska snowboardowa). szczyrk noclegi są przy tym również okazją do spokojnych spacerów po górach, które mogą być równie przyjemne. To właśnie ta różnorodność form wypoczynku sprawia zresztą, że popularność Szczyrku systematycznie rośnie. Aby dowiedzieć się dokładniej, gdzie można wypożyczyć odpowiedni sprzęt, gdzie poprowadzone są najlepsze trasy rowerowe i tak dalej więcej

IN OUR PLACE


  • Attractions

  • TV in rooms

  • Parking

Location